Mūsų parduotuvėje parduodama vaikiška avalynė pagaminta pagal aukščiausius gamybos ir kokybės reikalavimus. Batukų ir basučių gamybai naudojama natūrali aukščiausios rūšies oda, o ortopedinė vidinė batukų dalis gaminama taip, kad kuo tiksliau atkartotu besivystančią ir augančią vaikučio pėdos formą.
TapTap.lt e.parduotuvėje rasite visoje Europoje žinomos vengrų kompanijos D.D.Step gamybos vaikišką avalynę.
„D.D.Step“ batukų ir basučių gamintojas akcentuoja į tai, kad kurdami avalynę koncentruojasi į vaikų gerovę ir sveikatą. Labai didelis dėmesys skiriamas kokybės priežiūrai, todėl visa D.D. Step avalynė gaminama tik iš natūralios odos, o padas iš kaučiuko. Tokios paduko gamybai naudojamos medžiagos leidžia ne tik batukui judėti kartu su pėda, bet ir užtikrina pado ilgaamžiškumą.
„D.D.Step“ batukų priekinė dalis ir kulnai yra pakietinti, tai padeda išlaikyti taisyklingą augančios pėdos padėtį batukuose, tap pat tai užtikrina didesnį batų patvarumą.
Vidpadžius, kurie tiesiogiai liečiasi su kojų padais, gamina iš odos. Tai užtikrina geresnį oro pralaidumą.
Dėmesįs kreipiamas net į tokias smulkmenas kaip pakuotė, todėl „D.D.Step“ įsipareigojo kurti naujas technologijas ir metodus, mažinančius gamybos atliekų susidarymą. 95 proc. „D.D.Step“ pakuočių gaminama iš 100 proc. perdirbto popieriaus.